1,2 % GPM

Skirkite 1.2 procentus jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) paramą Gyvūnų globos organizacijai „Penkta koja“!

Visi dirbantys asmenys moka pajamų mokestį, kurį vėliau LR Vyriausybė, paskirsto jos manymu svarbiausioms sritims. Kiekvienas dirbantis Lietuvos pilietis taip pat gali įsitraukti į šį procesą ir nuspręsti, kaip turėtų būti panaudojami nuo jo sumokėto pajamų mokesčio. Nuo 2020 m. sausio 1 d. paramos gavėjams bus galima skirti iki 1,2 proc. pajamų mokesčio (anksčiau buvo skiriama 2 proc.). Asmenims, paskyrusiems paramą ilgesniam nei 1 metai laikotarpiui, prašymų naujai tekti nereikia – parama bus perskaičiuojama automatiškai.

VŠĮ Penkta koja paramos gavėjo kodas: 301536790

 

PARAMĄ GALITE SKIRTI DVIEM BŪDAIS:

  1. Internetinės bankininkystės pagalba prisijungiant prie Elektroninio Deklaravimo Sistemos (EDS) ir užpildant FR0512 formą internetu. Kaip tai padaryti, rasite video:
  2. Užpildant FR0512 formą ranka, nunešant arba išsiunčiant paštu Valstybinei Mokesčių Inspekcijai pagal savo gyvenamąją vietą (Viename voke galima siųsti vieno asmens deklaraciją.)
    Paspaudę čia galite parsisiųsti .pdf formato deklaraciją, kurią tereikia atsispausdinti, ranka surašyti savo duomenis ir išsiųsti valstybinei mokesčių inspekcijai, pagal savo gyvenamosios vietos adresą, arba susisiekti su mumis. Formoje pateiktas maksimalus paramos skyrimo laikotarpis, tačiau kiekvienais metais paramą galite koreguoti.
    Paspaudę čia rasite FR0512 užpildytos formos pavyzdį.

Kilus klausimams ar neaiškumams, prašome kreiptis www.vmi.lt arba tiesiogiai į mus.

Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Krepšelis tuščias No products in the cart.

Penkta Koja

Privati benamių gyvūnų prieglauda