ARAMĖJA

“Labas, aš ARAMĖJA, mano prižiūrėtojos man dažnai sako, kad aš esu miela, didelė meškutė. Sau artimus žmones aš labai myliu, esu begalo prieraiši, visada ramiai vaikštau šalia mylimo žmogaus. Tačiau, aš labai nepasitikiu nepažįstamais žmonėmis iš to nepasitikėjimo ir baimės aš ant jų riaumoju kaip tikra meška. Ypač vyrai man kelia didelį nepasitikėjimą. Savaitgaliais mane nuolat aplanko moteris, kuri jau tapo mano labai gera draugė, ji mane skaniukais pamaitina, bučiniais apdalina, prūdelyje leidžia išsimaudyti, o ir jos vyras pasirodo visai nepavojingas, tad ir su juo draugyste po truputi mezgu”
Ji yra nuostabus šuo ir laukia tokių pat nuostabių žmonių. Nors iš pradžių ir nebus lengva su ja, bet perlipus visas baimes ji jum tikrai parodys visas savo gerasias puses. Norint isišuninti parašysim pas ją važinėtis, bendrauti ir skirti jai laiko atsiskleisti. Geriausiai tiktų namai be kitų augintinių. Jei patiko, atvykit susipažinti, mes jum padėsime kelionėje link draugystės.
Dienas leisti prieglaudoje – ne pyragai. Paremkite penktakoją, o mes kiek galėdami padovanosime jam jaukesnes dienas. Daugiau informacijos tel. 8 685 20133

5.00

Norų sąrašas Norų sąrašas Norų sąrašas

Parama

Kategorija