Kalbam apie laikiną globą. Laikina globą ten, laikina ten. Kas ta laikina globa! Ji apima labai daug. Bandome pasakoti:)

Laikina globa yra apie mėnesį laiko trunkanti globą, kai prižiūrite penktakojį beglobį. Jis gali būti turintis namus būsimas suomis, mažas šuniukas be skiepų, laikinas šuo jūsų namuose su galimybe pasilikti ir per mėnesį apsispręsti. Visais atvejais labai stipriai mums padedate ir pagelbėjate. Bet tik paskutiniu atveju šuo gali pasilikti pas jus su visam:) Trumpai apie kikevieną:

Ieškome laikinų globėjų šunims, kurie jau turi bilietą į Suomiją. Jie jau turi namus ir tik laukia kelionės. Tad dažniausiai reikia juos pasaugoti iki kelionės. Kartu tokia globa atlaisvina vietą prieglaudoje naujam beglobiui. O vietų mums dažnai trūksta. Laikotarpis gali būti nuo kelių savaičių iki mėnesio. Jūs niekuo neįsipareigojate ir apie mėnesį laiko praleidžiate su šunimi. Kai jis išvyksta į Suomiją, galite priglausti kitą (turime tokių laikinų globėjų, bet reikia stipriai neįsimylėti šuns, nes gali būti sunku atsisveikinti).

Visada ieškome laikinų globėjų vadoms, mažiems šuniukams su mamomis ar be jų. Tiems, kurie neturi skiepo ir imuniteto, tad prieglaudoje jiems didelė rizika susirgti parvo virusu. Tada SKUBIAI ieškome globos, kuri trunka apie mėnesį, kol šuniukai jūsų namuose yra nukirminami, suženklinami, suskiepijami, karantinuojami. Duodame ir narvą. Viskas mūsų veterinarių ir mūsų kaštais. Norint tapti laikinais globėjais, sekite FB puslapį ir skambinkite atsiradus skelbimui. Tokia pagalba yra gyvybiškai svarbi, bet prieš skambinant pagalvokite, nes šuniukai ne gėlytėmis sisioja ir kakoja.

Šunims iš prieglaudos, kuriems rastumėte laiko ir vietos pas save namuose. Tokiu būdu, nors trumpam, padėsi jiems pakeisti aplinką, pajausti tikrų, jaukių namų šilumą ir šeimininko dėmesį. Kartu socializuosi gyvūną, pripratinsi prie ėjimo į lauką ir dienos ritmo. Jūs galite padėti beglobio nuotraukomis iš namų bei aprašymu. Bet mes nekalbame apie šuns pasiėmimą savaitgaliui. Tai būtų daugiau stresas, nei namų pasimatavimas.

Laikina globa, kuri gali tapti pilna globa. Laikina globa forminama sutartimi, kai norite pasiimti šunį sau. Tai yra mėnesio laiko sutartis bei šansas pasimatuoti šunį ir šuniui pasimatuoti jus. Tai labai padeda, kai namuose yra vaikų ar kitų augintinių. Nes būna neramu ar patiks vienas kitam:)

Uždaryti
Prisijungti