Priglausk senjorą

Penkta koja projektas, kuriuo tikisi šiluma ir buvimu kartu užkrėsti senjorus, kuriems nebesinori būti vieniems namuose, o pasivaikščiojimus po parką galėtų pasidalinti su nauju, keturkoju draugu. Tai draugystė tarp daug gyvenime mačiusių žmonių ir šunų, kai rytai ir vakarai tampa dar gražesni. Vien pliusai, nes už buvimą kartu bus dar ir pasirūpinta maistu ir gydymu (jei reikės). Tad naujas draugas ir jokių išlaidų!

100%

Svarbus projekto akcentas!  – 100proc. maisto ir gydymo išlaidų finansavimas šuniui.

AMŽIUS

Šunų senjorų amžius: nuo 6-8 metų.

Žinome, kad pasipylus dailiems šuniukams daugybė mūsų garbaus amžiaus globotinių turi mažiau galimybių būti pastebėti. Mažai jų iškeliaus į naujus manus – jie liks laukti, kol paskutinis apvalainas mažylis paliks prieglaudą ir tada gal ateis senolių eilė. Yra daugybė senjorų, kuriems gyvenimo ruduo – tik dar vienas galimybių metas.

Šunys senjorai laukia ir jaunų žmonių skambučių. Ypač jei Jūsų gyvenimas nėra ypatingai aktyvus, su ilgomis darbo valandomis. Juk nėra geresnio draugo lėtiems ir svajingiems  pasivaikščiojimams, filmų vakarams ar išvykoms į gamtą, už kuriuos bus atsilyginta su kaupu didele meile ir šiluma. Jauniems žmonėms tik medicininė šuns senjoro priežiūra yra finansuojama. Bet ar tai esminis dalykas?

Jei nesi tikras dėl savo ateinančių 10-15 metų šuniui, bet nori ir gali turėti šunį. Senjoras paneigs visus mitus, kad šunį reikia užsiauginti pačiam. Mes papasakosime apie šuns savybes, ką jis mėgsta, koks jis yra. Pasikalbėkime, jei kažkur giliai kirba noras suteikti nepamirštamą senatvę vienam iš penktakojų.

Senjorai laukiantys namų

Uždaryti
Prisijungti