Priglausk į užsienį

Taip, teisingai supratai, priglausk beglobį keturkojį draugą iš Lietuvos, kuris tavęs niekada nepaliks ir su džiaugsmu lauks grįžtančio į namus. Juk taip gera, kuomet namuose tavęs kažkas laukia.

Jei esi tvirtai apsisprendęs ir pasiryžęs savo nauju draugu rūpintis 10-15 m. tada priglausk vieną iš mūsų globojamų šunelių, kurie taip nekantriai laukia Lietuvoje! Apžiūrėk mūsų globotinius svetainėje ar facebook paskyroje ir susisiek jei, kuris nors labai patiko. Garantuojame, kad visas išsipustęs, paskiepytas, paženklintas ir su pasu jis tvarkingai lauks būsimos kelionės. Viskas, ko jam reikia tai tik pakvietimo ir pakankamo tavo paties noro, kad naujasis draugas atvyktų pas tave!

Spindėk šviesa ir apgaubk ja tuos, kurie taip laukia begalinės meilės pas mus prieglaudoje. Tai, kaip viskas vyksta?

 1. Jūs išsirenkate šunį ir skambinate telefonu mumis dėl jo priglaudimo. Į užsienį gali keliauti ne jaunesni nei 4 mėn. šunys.
 2. Mus pasiekia Jūsų atlikta pinigų perlaida, kuri skirta padengti su kelione susijusias išlaidas (apie tai vėliau).
 3. Sterilizuojame/kastruojame keturkojį (dažnai tai jau būna padaryta, nes sterilizuojame/kastruojame visus).
 4. Sutvarkome visus reikalingus dokumentus europinio gyvūno paso išdavimui. Paimame pasą.
 5. Paženkliname, paskiepijame ir dehelmetizuojame gyvūną su veterinaro priežiūra siekiant supildyti reikiamus dokumentus (dažnai tai jau būna padaryta, nes ženkliname ir skiepijame visus, tačiau norint išvežti gyvūną iš šalies reikia papildomų dalykų).
 6. Keturkojis išlaukia reikalingą karantino laikotarpį prieglaudoje arba laikinoje globoje pas ką nors iš būsimų šeimininkų pažįstamų.
 7. Lygiagrečiai karantino laikotarpiui, šuns kelionei pas būsimą šeimininką ieškomas transportas (tai gali būti privatus vežėjas ar žmonės keturkojį gali pasiimti patys). Labai prašome prie to prisidėti ir patiems šeimininkams.
 8. Gyvūno transportavimui reikalinga kelioninė dėžė skirta gyvūnams (box’as). Daug vežėjų patys turi reikalingus gyvūno pervežimui boksus, tad greičiausiai pirkti nereikės.
 9. Sudedami visi taškai ant i. Šuo išmaudomas, galutinai suruošiami paskutiniai dokumentai ir keturkojis iškeliauja pas šeimininkus.
 10. Šuo keliauja, o mes laukiame naujo Jūsų geriausio draugo sėkmės istorijos

Finansinės išlaidos arba nieko nebūna už dyką.
Toks šunelio paruošimas kelionei ir pati kelionė nėra nei lengva, nei pigi.

 1. Siekiant sutvarkyti visus reikalingus dokumentus reikia kaip  minimum visos dienos.
 2. Gyvūno sterilizacija/kastracija (priklausomai nuo dydžio ir svorio, taip pat lyties) apie 50 eur.
 3. Skiepai+pasas+mikročipas+dehelmetizacija = apie 50 eur.
 4. Keturkojo kelionės kaina prasideda nuo 50 eur.
 5. Laikas ir kuras reikiamu metu nuvežti keliauninką pas vežėjus.
Uždaryti
Prisijungti