Parama daiktais

Mūsų globoje nuolat yra didelių ir mažų šunelių, todėl mums galite paaukoti savo sukauptus nebenaudojamus ar nupirktus beglobiams gyvūnams priežiūros reikmenis, maistą bei kitus susijusius daiktus. Labai džiaugiamės gaudami:

SAUSAS ŠUNŲ MAISTAS

Esame atradę geros kokybės ir kainos santykio ėdalą Meglium (iš Depo). Tinka ir kiti – būsime ypač dėkingi už geresnės kokybės (premium, super premium) sausą gyvūnų maistą. Jo galite teirautis kiekvienoje gyvūnų prekių parduotuvėje, pardavėjos mielai rekomenduoja.

KONSERVAI ŠUNIMS

Labai reikalingi konservai (tinka įvairūs), nes turime daug senjorų, kuriems nebetinka sausas maistas. Taip pat šlapias maistas būtinas mažiems šuniukams ir ligoniukams.

VETERINARINĖS PRIEMONĖS

– švirkštai 2ml, 5ml, 10ml;
– sterilios pirštinės be talko (6.0 ir 6.5 dydžiai);
– nesterilios pirštinės (S,M);
– siūlai tirpūs su pjaunančia adata: 0, 2/0, 3/0;

ŠVAROS PRIEMONĖS

– vienkartinės palutės;
– šluotos su kempine;
– dezinfekcijos priemonės: Axe, chloras ir kt.;
– įvairūs skysti plovikliai, valikliai;
– popieriniai rankšluoščiai;
– skalbimo priemonės (3 kartus į dieną skalbiame);
– šiukšlių maišai (įvairių dydžių);

TEKSTILĖ
/ POPIERIUS

– rankšluoščiai;
– guoliai;
– pledai;
(plona tekstilė netinka)

– kartonas;

Mums labai reikalingus daiktus galite užvežti atvykdami į svečius (dirbame kiekvieną dieną). O jei atvykti negalite – lauktuves ir paramą galite atsiųsti siuntoje. Kurjeriai visada pristato su šypsena nuo jūsų.

Prašome daugiau mūsų neberemti senos ar nebereikalingos plonos tekstilės gaminiais, senais drabužiais. Tinka naudoti rankšluosčiai ir guoliai, kurių jau nebenaudojate namuose:)

Jeigu norėtumėte padėti daiktais, nepaminėtais šiame sąraše, tiesiog susisiekite su mumis ir pakalbėkime – mes gyvuojame tik iš Jūsų gerumo. Nuolat vyksta prieglaudos Linksmakalnyje lauko ir vidaus tvarkymo darbai, todėl jeigu turite galimybę prisidėti statybinėmis medžiagomis arba galbūt galite pasiūlyti ypatingas kainas – Jūsų pasiūlymai taip pat labai laukiami.

#nebetelpame. SOS
68 + 80 + 62 + 62 + 41 = 313 Viso 313 šunų prieglaudoje. Nebetelpame. Apie šimtas dar laikinose globose. Viena darbuotoja per dieną turi prižiūrėti, išvesti, išvalyti, pamaitinti, sužiūrėti sveikatą virš 60 šunų. Gintarė turi 80! Vien su tokiu skaičiu galėtume atidaryti antrą prieglaudą kaip kad dabar naujai…
Skaityti toliau
Apie seną šunį
Niekas niekada nesupras, ką reiškia turėti seną šunį, jei pats tokio niekada neturėjo.Niekada nesupras, kaip šuo gali suprasti ir žinoti tiek daug. Kaip gali REIKŠTI tiek daug.Niekada nesupras, kas yra tikros lenktynės su laiku, kurias jau seniai esi pralaimėjęs, bet pralaimėtum dar bent tūkstantį kartų. Mes Penktoj kojoj esam, visų…
Skaityti toliau
NEPASTEBIMIEJI
Yra ypatingų šunų. Nepastebimų. Gal tai nebus jūsų meilė iš pirmo žvilgsnio. Gal net ne iš antro. Bet dienoms bėgant jūs žiūrėsite į jį ir vis svarstysite – šis šuo turi kažką neapčiuopiamo, labai šilto ir užtikrinto, jog net nesupranti ką. Galiausiai, jis taps geriausiu šuniu, žvelgiančiu į jus giliomis…
Skaityti toliau
Uždaryti
Prisijungti