Parama daiktais

Mūsų globoje nuolat yra didelių ir mažų šunelių, todėl mums galite paaukoti savo sukauptus nebenaudojamus ar nupirktus beglobiams gyvūnams priežiūros reikmenis, maistą bei kitus susijusius daiktus. Labai džiaugiamės gaudami:

KONSERVAI ŠUNIMS

Labai reikalingi konservai, nes turime daug senjorų, kuriems nebetinka sausas maistas. Taip pat šlapias maistas būtinas mažiems šuniukams ir ligoniukams.

SAUSAS ŠUNŲ MAISTAS

Būsime ypač dėkingi už geresnės kokybės (premium, super premium) sausą gyvūnų maistą. Jo galite teirautis kiekvienoje gyvūnų prekių parduotuvėje, pardavėjos mielai rekomenduoja.

VETERINARINĖS PRIEMONĖS

– švirkštai 2ml, 5ml;
– sterilios pirštinės be talko (6.0 ir 6.5 dydžiai);
– nesterilios pirštinės (S,M);
– siūlai tirpūs su pjaunančia adata: 0, 2/0, 3/0;

ŠVAROS PRIEMONĖS

– valymo šepečiai su kempine;
– dezinfekcijos priemonės: Axe, chloras.
– įvairūs skysti plovikliai, valikliai;
– popieriniai rankšluoščiai;
– skalbimo priemonės (3 kartus į dieną skalbiame guolius ir kt.)

VIENKARTINĖS PALUTĖS

Mums labai reikalingus daiktus galite užvežti atvykdami į svečius (dirbame kiekvieną dieną). O jei atvykti negalite – lauktuves ir paramą galite atsiųsti siuntoje. Kurjeriai visada pristato su šypsena nuo jūsų.

Prašome daugiau mūsų neberemti senos ar nebereikalingos tekstilės gaminiais, senais drabužiais. Labai džiaugiamės, kad išaugome iš tų laikų.

Jeigu norėtumėte padėti daiktais, nepaminėtais šiame sąraše, tiesiog susisiekite su mumis ir pakalbėkime – mes gyvuojame tik iš Jūsų gerumo. Nuolat vyksta prieglaudos Linksmakalnyje lauko ir vidaus tvarkymo darbai, todėl jeigu turite galimybę prisidėti statybinėmis medžiagomis arba galbūt galite pasiūlyti ypatingas kainas – Jūsų pasiūlymai taip pat labai laukiami.

Iš kur atsiranda vaikai?
O tiksliau, iš kur atsiranda šuniukai. Mes labai norėtume tikėti ir pasakoti vaikams, jog gražūs, maži šuniukai būna randami kopūstuose. Panašiai kaip vaikus atneša gandras. Kai labai nori ir esi geras vaikas ar suaugęs žmogus, iš to labai didelio noro kopūstuose atsiranda gyvybė. Tada tik reikia nuvažiuoti ir pasiimti šuniuką.…
Skaityti daugiau
Apie paramą daiktais
Mums patinka šlamantys popierėliai, su kuriais galime padaryti labai daug gero beglobiams. Turint vieną popierėlį galim nupirkti maisto šunims, už kelis popierėlius jau galim šį tą daugiau 🙂 Kitiems nevertingi dalykai, mums gali būti aukso vertės! Tai yra daiktų parama, kurios laukiam visus metus. Keičiantis sezonui galbūt tvarkysite spintas, namus…
Skaityti daugiau
Didis planas: Penktakojų vežimas į Suomiją
Pinigų siunta pagaliau atvyko! O dabar, kai jau atkreipėt dėmesį, tai papasakosim apie vieną dalyką, kuris labai neramina liaudį. Iš kur prasimanyti pinigų ir iš kur Penkta koja gauna pinigų? Kažin, kiek kainuoja pasiimti šunį iš prieglaudos? O kiek už šunį susimoka turtingi ponai iš užsienių? Valstybė tai tikrai gi…
Skaityti daugiau
Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Krepšelis tuščias No products in the cart.

Penkta Koja

Privati benamių šunų prieglauda