Parama daiktais

Mūsų globoje nuolat yra didelių ir mažų šunelių, todėl mums galite paaukoti savo sukauptus nebenaudojamus ar nupirktus beglobiams gyvūnams priežiūros reikmenis, maistą bei kitus susijusius daiktus. Labai džiaugiamės gaudami:

KONSERVAI ŠUNIMS

Labai reikalingi konservai, nes turime daug senjorų, kuriems nebetinka sausas maistas. Taip pat šlapias maistas būtinas mažiems šuniukams ir ligoniukams.

SAUSAS ŠUNŲ MAISTAS

Būsime ypač dėkingi už geresnės kokybės (premium, super premium) sausą gyvūnų maistą. Jo galite teirautis kiekvienoje gyvūnų prekių parduotuvėje, pardavėjos mielai rekomenduoja.

VETERINARINĖS PRIEMONĖS

– švirkštai 2ml, 5ml;
– sterilios pirštinės be talko (6.0 ir 6.5 dydžiai);
– nesterilios pirštinės (S,M);
– siūlai tirpūs su pjaunančia adata: 0, 2/0, 3/0;

ŠVAROS PRIEMONĖS

– valymo šepečiai su kempine;
– dezinfekcijos priemonės: Axe, chloras.
– įvairūs skysti plovikliai, valikliai;
– popieriniai rankšluoščiai;
– skalbimo priemonės (3 kartus į dieną skalbiame guolius ir kt.)

VIENKARTINĖS PALUTĖS

Mums labai reikalingus daiktus galite užvežti atvykdami į svečius (dirbame kiekvieną dieną). O jei atvykti negalite – lauktuves ir paramą galite atsiųsti siuntoje. Kurjeriai visada pristato su šypsena nuo jūsų.

Prašome daugiau mūsų neberemti senos ar nebereikalingos tekstilės gaminiais, senais drabužiais. Labai džiaugiamės, kad išaugome iš tų laikų.

Jeigu norėtumėte padėti daiktais, nepaminėtais šiame sąraše, tiesiog susisiekite su mumis ir pakalbėkime – mes gyvuojame tik iš Jūsų gerumo. Nuolat vyksta prieglaudos Linksmakalnyje lauko ir vidaus tvarkymo darbai, todėl jeigu turite galimybę prisidėti statybinėmis medžiagomis arba galbūt galite pasiūlyti ypatingas kainas – Jūsų pasiūlymai taip pat labai laukiami.

Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Krepšelis tuščias No products in the cart.

Penkta Koja

Privati benamių šunų prieglauda