Rugpjūtį 43 šunų išvyko namo į Suomiją. Šunys jauni, seni, kiti prieglaudoje praleidę net po kelis metus. Ir į namus „ne iš bėdos“, o į namus, kuriuose jų labai laukia, kurių žmonės jais rūpinosi ir mylėjo dar jų net nematę.

43 šunys vien rugpjūtį ir vien į Suomiją. Viso – 217 Penktos kojos šunų jau rado namus Suomijoje šiais 2022 metais. Mums pačioms tai yra neįtikėtinas rezultatas, kurio, tiesą sakant, mažai tikėjomės, tačiau jis tooooks saldus! Kiekvienas šuo buvo išslaugytas, išmylėtas, begales kartų fotografuotas, filmuotas, aprašytas. Išbandytas įvairiose situacijose (jei jūs žinotumėte, su kokia daugybe šunų draugystę išbandė mūsų pačių vaikai 😃), ištirtas nuo visų įmanomų ligų, visapusiškai sutvarkytas ir išmaudytas prieš kelionę. Organizacija ir logistika yra išties milžiniškas darbas, apie kurį tiesiog pasakyti, kad „pasirūpinome šunimis“ yra pasakyti nieko. Ačiū Suomių organizacijai VšĮ „Geri namai“, kurie padeda šiam stebuklui įvykti.

Į Suomiją beveik neišleidžiame mažylių. Priešingai – iškeliauja jau suaugę, net ir gerokai vyresni šunys. Suomių negąsdina šunys be kojos ar akies, jie per daug nesuka galvos, net jei šuniui reikalinga speciali priežiūra. Dėl į Suomiją emigravusių šunų mes miegame ramiai.

Barnio istorija
Aklas, pusamžis ir inkstų bėdų turintis Barnis… Bet aišku, kad pasiimėm Barnį. Tik patys suprantat kiek šansų tokiam šuniui namus rasti mūsų krašte. Tokiais atvejais visada atsigrežiam į Suomiją. Tai šalis, kuri gelbėja gyvūnus iš tokių šalių kaip mūsų… Iš ten, kur yra didelis perteklius niekam nereikalingų keturkojų. Ir gelbėja suomiai iš mūsų prieglaudos jau daugiau kaip penkeri metai. Gelbėja visokius, aklus, senus, su trim kojom, o kartais ir gražius 🙂 Gaunam linkėjimus, šuniukus nuolat prižiūri suomių organizacija, todėl esam labai ramūs ir dėkingi ❤️ kad mūsų uodegos gerose rankose🙃
Tad dėjom visas pastangas, kad Barnis išvyktų į Suomiją❤️ ir dar šį mėnesį, aklas, inkstų bėdų turintis, pusamžis, nepatogus šuo gavo šeimą! ❤️ Ir linkėjimus mums atsiuntė❤️

Uždaryti
Prisijungti