PARAMA 1,2 % GPM

Skirkite 1.2 % jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) paramą šunų prieglaudai Penkta Koja!
VŠĮ Penkta Koja paramos gavėjo kodas: 301536790

Visi dirbantys asmenys moka pajamų mokestį, kurį vėliau LR Vyriausybė, paskirsto jos manymu svarbiausioms sritims. Kiekvienas dirbantis žmogus taip pat gali įsitraukti į šį procesą ir nuspręsti kaip turėtų būti panaudojami šie pinigai.

Jums ši parama nieko nekainuoja – o Penktai Kojai tai yra pagrindinis išgyvenimo garantas. VšĮ Penkta Koja negauna paramos iš Valstybės ar Europinių fondų, tad vienintelis pajamų šaltinis yra geranoriška fizinių ir juridinių asmenų parama, bei skirti 1.2 % GPM. Niekas negali išgelbėti visų beglobių, bet kiekvienas gali padėti išgelbėti bent vieną. Su Jūsų pagalba mes gelbėjame gyvybes. Paskirkite savo 1.2 % GPM ir suteikite antrą šansą benamiui šuniui.

Nuo 2022-01-01 skirti pajamų mokesčio dalį už 2021 m. ir vėlesnius metus galite tik elektroniniu būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), teikiant prašymą FR0512 (5 versija). Šią prašymo formą už praeitus metus galite pateikti iki einamųjų metų Gegužės mėnesio.

Parama už praeitų metų mokestininį laikotarpį bus pervesta, jeigu:

Prašymą pateikėte iki numatytos datos – einamųjų metų gegužės 2 dienos;

Privalėjote ir laiku pateikėte Pajamų Mokesčio Deklaraciją – iki einamųjų metų gegužės 2 dienos.

DETALI INSTRUKCIJA KAIP PATEIKTI PRAŠYMĄ:

  1. Prisijunkite prie EDS adresu https://deklaravimas.vmi.lt
  2. Prisijungti prie EDS galima per išorines sistemas, pvz.: e.bankininkystę, su e.parašu ar su VMI priemonėmis.
  3. Prisijungę prie sistemos, skiltyje „Deklaravimas“ pasirinkite „Pildyti formą“. Prašymą skirti paramą rasite „Dažniausiai pildomų formų“ sąraše.

  4. Formos pildymo lange spauskite gaublio ikoną.Paspaudus gaublio ikoną, atsidarys pirmasis paramos vedlio langas.
  5. Paspaudus gaublio ikoną, atsidarys pirmasis paramos vedlio langas.
    I. Jei parama už praeitų metų mokestinį laikotarpį nebuvo paskirta pagal ankstesnį prašymą, norėdami pradėti pildymą, spauskite „Pradėti“. Toliau žiūrėti 6 punktą.
    II. Jei paramą už praeitus metus jau skyrėte pagal ankstesniais metais pateiktą prašymą, pirmame vedlio lange matysite duomenis apie Jūsų skirtą paramą. Paspaudę „Tęsti“ galėsite koreguoti ar pateikti naujus duomenis. Toliau žiūrėkite 7 punktą.

6. Atsidariusiame gavėjo paieškos lange įrašykite gavėjo pavadinimą VšĮ Penkta Koja ( paramos gavėjo kodas: 301536790) ir spauskite „Tęsti“. Kitame lange užpildykite būtiną prašymo informaciją: kokią dalį mokesčio ir iki kokio mokestinio laikotarpio skiriate. Suvedę duomenis spauskite „Išsaugoti“.

7. Patvirtinę duomenų teisingumą, atsidariusiame lange spauskite „Formuoti prašymą“.

8. Suformavus prašymą, jame matysite pasirinktus paramos gavėjus ir jiems skirtą pajamų mokesčio dalį. Norėdami pateikti prašymą, spauskite „Pateikti“.

Na štai, jūs nupirkote maisto, pagydėte sužeistas kojas ir net padėjote surasti naujus namus beglobiui šuniui.
Mes perduodame Jums nuo jų DIDELĮ AČIŪ!

Jei pildant prašymą kils klausimai ar neaiškumamai, prašome kreiptis į VMI: www.vmi.lt arba skambinant 1882 / +370 5 260 5060 arba aptarnavimo telefonu 8 5 21 91 777.

Uždaryti
Prisijungti