Užduotis baltų sofų ir ilgo plauko kilimų mėgėjams. Žinom, kad nebeskaitot tekstų. Bet perskaitykit šitą. Iki galo.

Ir kas gi čia per rebusas, galėtumėt pagalvot. Viskas paprasčiau, nei manot. Čia yra tiesiog guminių sienų prieglaudos skaičiukai. O jei dar aiškiau, tai:
Linos/Agnės pusė – 52 šunys
Giedrė/ Lauros pusė – 65 šunys
Karantinas – 37 šunys
„Kačių“ patalpa – 26 šunys, 4 katės
Holas – 7 šunys
Vet kabinetas – 10+3 katės
Ofisas – 38 šuniukai
Viso labo – 235 šunys, 7 katės
Ar jūs bent įsivaizduojat, kiek NEPATOGUMO slepiasi už šių TRIŽENKLIŲ skaičių?!

Mes žinom, kad viskas šiuolaikiniame gyvenime tiesiog privalo būti PATOGU. Baltos sofos, ilgo plauko kilimai. Batai raudonu padu ir 14 rankinukų. Plastikiniai indai (arba dar geriau – restoranai ir kavinės pusryčiams, pietums ir vakarienei), jei sugedo indaplovė. Atostogos tris kartus per metus. Kaip tokiame įtemptai patogiame pasaulyje galėtumėt atrasti vietos… Šuniui?

Bet apie tai, ką kalbame dabar, jau yra nebe šiaip NEPATOGU. Nes „šiaip“ NEPATOGU būna JUMS, kai neturit kur dėti paveldėto šuns (nors paveldėtą butą surandat, kur padėt). NEPATOGU būna vežtis šunį į užsienį. Dar būna NEPATOGU, kai jūsų pačių nesterilizuota kalė atsiveda šuniukų. NEPATOGU su apkramtytais batais, apsisiotu kilimu, nesiderinančiu šuns kailiu prie sofos, veterinarinėm išlaidom… NEPATOGU NUOLATOS. Užtat yra prieglauda, kuriai viskas patogu.

Patogu klausytis skundų iš kaimo gyventojų. Patogu priiminėti delegacijas iš tarnybų. Pažinoti visus inspektorius vardais. Dar patogiau nuolat sukti galvas, kur įtalpint dar vieną varguolį, kaip nepasiuntus į visas keturias puses išklausyti n-tąjį skundą, kad nieko nedarom, kad gaunam milijonus, kad taip ir galvojo, kad tik vagiam, kad kad kad…. Jūs neįsivaizduojat, kaip patogu rašyti šitą tekstą, nes žinom, kad daugiau nieko ir nedarom, o tik skundžiamės. O dar ir Žalgiris pralaimėjo ir norisi tik verkti.

O dabar rimtai pagalvokit – ar tikrai neturit šanso priglausti rasto šuns bent kelioms dienoms? Na, nors vakarui? Ar tikrai negalite pasirūpinti ir paveldėtu BUTU IR ŠUNIU. O gal, vis dėlto, atrastumėt laiko savo perkrautoj darbotvarkėj ir užaugintumėt tą vadą šuniukų, kurią atsivedė jūsų neatsakingi kaimynai. Negalit išgelbėti viso pasaulio šunų. Išgelbėkit bent VIENĄ! Neišduokit BENT VIENO. Visus kitus išgelbėsim mes. Net jei jau niekada ir nebeturėsim progos vienatvėje tualete patupėti. Ir žinoma, jei tik mums truputėlį padėsit…

Tiesioginis pervedimas į banko sąskaitą:
Rekvizitai paramai:
LT10 7044 0600 0766 9611 SEB
LT49 7300 0101 0620 6608 Swedbank
Įmokos paskirtis: Parama
Pervedant iš užsienio:
VšĮ „PENKTA KOJA“;
S. Žukausko g. 33-64, Kaunas
LT497300010106206608 Swedbank;
Konstitucijos pr. 20A, 03502 Vilnius, SWIFT kodas HABALT22
P.S. Galite rinktis kokiu būdu norite mums padėti. Jeigu norite paremti būtent kažkurį gyvūną ar jo gydymą, atlikdami bankinį pinigų pervedimą, mokėjimo paskirtyje nurodykite, kam norite skirti šiuos pinigėlius.VšĮ Penkta koja Jonavos skyriui: Tiesioginis pervedimas į banko sąskaitą:
LT 984010042503006212 DnB bankas
Įmokos paskirtis: Parama
Aukojimas SMS žinute
Trumpieji paramos numeriai:
Trumpasis numeris 1670
Žinutės langelyje įrašykite:
Padedu1 – paaukosite 1 eur;
Padedu2 – paaukosite 2 eur;
Padedu5 – paaukosite 5 eur;
P.S. aukojant didesnę sumą nei 6 ar 7 eur, naudingiau yra aukoti banko pavedimu, priešingu atveju didelė sumos dalis atitenka paslaugos teikėjui.
Auka per „PayPal“paypal-donate-button|
El.paštas – info@penktakoja.lt
Auka per aukojimo portalą www.aukok.lt projektui „Kartu pildykime kuklius penktakojų norus“.

Uždaryti
Prisijungti