Paprastai. Ir visiškai NEMOKAMAI.

Jei dirbai 2017 metais ir mokėjai gyventojų pajamų mokestį (GPM), gali skirti paramą VšĮ „Penkta koja“, ir tai tau nieko nekainuos. Tau tereikia užpildyti metinę pajamų mokesčio deklaraciją ir atitinkamai prašymą skirti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams, paramos gavėju pasirinkus VšĮ „Penkta koja“.

KODĖL „PENKTAI KOJAI“?

„Kodėl „Penktai kojai“ – jie ir taip daug gauna!“. Tai turbūt dažniausias komentaras, kurį girdime prašydami mums skirti paramą. Ir tas tiesa – mes dideli. Nes pas mus nuolat pastogę randa tie, kuriems daugiau niekas nebepadeda. Nes sukandę dantis talpinam šunis dušuose, virtuvėje, darbo kabinetuose. Nes mums rūpi. Nes vis dar per visus organizacijos 10 gyvavimo metų, nesugebėjome pasakyti „Ne“. Nes iš paskutiniųjų bandome paneigti faktą, kad „visiems neįmanoma padėti“. „Penktoj kojoj“ beveik nieko nėra neįmanomo. Ir todėl mes užaugom „dideli“.
Būti dideliais reiškia ir milžinišką atsakomybę. Bet mes dideliais žingsniais einame į priekį. Imamės dar daugiau darbų. Padedame dar daugiau gyvūnų. Norime. Galime. Sugebame daugiau ir geriau.

KUR NUKELIAUJA PINIGAI?

Didžiules sumas išleidžiame pastato išlaikymui, automobilių degalams.
Mokame atlyginimus darbuotojams. Vien veterinarijos gydytojus turime net tris! Ir tai vien tik tam, kad galėtume suteikti veterinarinę pagalbą mūsų globotiniams laiku ir tinkamą. Taip, vis dar neturime brangios įrangos ir aparatų, nedarome sudėtingų operacijų. Tačiau diagnozuojame ligas, imame mėginius tyrimams, skiriame gydymą, ženkliname, skiepijame ir kastruojame savo veterinarijos kabinete ir operacinėje. Taip sutaupome didžiules sumas JŪSŲ suaukotų pinigų! Ir kiekvienas mūsų darbuotojas dirba tik tam, kad neliktų pamirštas nė vienas mūsų globoje esantis gyvūnas! Jie vedžioja, valo, šukuoja ir maudo, priima atvykstančius ir pamojuoja išvykstantiems, palaiko, kol leidžiami vaistai, maitina iš rankos kai kitaip neišeina, važiuoja parsivežti išmestų, sužeistų ar tiesiog nebereikalingų nelaimėlių, kurie patys prieglaudon atkeliauti nemoka ir negali. Taip, mūsų žmonės daro milžinišką darbą. Tik dėk jų galime pasirūpinti tokiais kiekiais beglobių.
Didžiausia dalis jūsų suaukotų pinigų išleidžiama gyvūnų pašarui, vaistams, vakcinoms, mikroschemoms… Nes retas kuris pas mus patekęs beglobis neturi vienokių ar kitokių sveikatos problemų, yra vakcinuotas, ženklintas ir kastruotas.

KOKIE YRA MŪSŲ SIEKIAI?

Mūsų siekis buvo, yra ir bus padėti kuo daugiau beglobių, kuriems dažniausiai esame paskutinė ir vienintelė viltis. Į naujas šeimas išleidžiame tik visiškai sutvarkytus – vakcinuotus, ženklintus, kastruotus gyvūnus. Visiems, kuriems yra šansas padėti – padedame. Net jei tam reikia ir brangių, rizikingų operacijų ar gydymo. Mūsų senjorams globotiniams taikome specialią programą.

Nuo 2017 metų pilnu pajėgumu veikia Jonavos padalinys, kuriame, padedant Jonavos savivaldybei, per metus išgelbėjame bent 300 gyvybių. Kaune vykdome bešeimininkių kačių kastracijos programą, kurios metu jau kastravome daugiau nei 1000 laukinių kačių daugiabučių teritorijose. Šią programą dalinai remia Kauno savivaldybė. Tai – mums be galo finansiškai brangi programa. Tačiau vien šios programos dėka daugelyje Kauno kiemų bešeimininkės katės nebesidaugina. Užkirtome kalią tūkstančių niekam nereikalingų kačiukų gimimui! Vykstame į mokyklas, priimame lankytojų grupes prieglaudoje. Siekiame keisti požiūrį į gyvūnus, ugdyti atsakingą jaunąją kartą. Visa tai mums kainuoja. Ir kainuoja labai daug.

Norime suteikti kokybišką globą. Kaune norime atsisakyti nuomojamos Garliavos aikštelės. Tam tikslui turime įsirengti lauko voljerus. Tai bus šildomi, kiekvienas su atskiru išėjimu į lauką, statiniai, kuriuose glausis didieji mūsų šunys. Tokių planuojame bent 20. Taip pat turime įsirengti šunų vedžiojimo aikšteles, nes šunys turi turėti galimybę kaulus pramankštinti kasdien. O ne tik trumpam išeiti laukan. Šių idėjų vizualizacijas pristatysime jau visai netrukus.

Mūsų neremia valstybė. Bet remiate JŪS. Tikimės jūsų paramos ir šiais metais. Tikimės, kad su JŪSŲ pagalba ir toliau galėsime daryti didžius darbus. Mums reikia JŪSŲ indėlio!

Visą informaciją dėl 2% skyrimo rasite čia https://www.penktakoja.lt/parama/2-proc/

*1200 gyvūnų – tiek gyvūnų planuojame priglausti 2018 metais.

Uždaryti
Prisijungti