Nežinai, ką veiksi ateity? Nesi apsisprendęs, kur ir kaip gyvensi? Norėtum šuns, tačiau puikiai žinai, kad šuo – atsakomybė ne vieniems metams? Galbūt net ir nežinojai, kad prieglaudos gyvūnus gali pagloboti ir laikinai? Tokiu būdu, nors trumpam, padėsi jiems pakeisti aplinką, pajausti tikrų, jaukių namų šilumą ir šeimininko dėmesį. Turbūt ne kartą girdėjai sklandančius mitus apie laikiną globą, todėl pateiksime realią informaciją, kaip yra iš tikrųjų.

Mitai:
*sudėtingas procesas;
*po laikinos globos šunelių nebepriima atgal į globos namus;
*per trumpą globos laiko tarpą neįmanoma šuniui padėti;
*sunku prisijaukinti šunelį,
*jei kas atsitiks, nesulauksiu jokios pagalbos iš organizacijos.

Teisybė:
• Laikinai globai duodami tik sveiki šuneliai (nebent susitariame kitaip), kurie nesukels papildomų problemų;
• Šunelį gali priglausti neribotam laiko tarpui. Kiek laiko truks globa, priklausys tik nuo tavęs. Kuo ilgiau – tuo geriau! Be abejo, jeigu jį grąžinsi po vos kelių dienų, daug naudos nebus, todėl dėl laikinos globos turi būti apsisprendęs ir apmąstęs aplinkybes;
• Prieglaudos darbuotojai tau padės išsirinkti Tavo charakteriui ir gyvenimo ritmui tinkamiausią šunelį, kad adaptacijos ir draugystės laikotarpis būtų lengvas ir sklandus.

SKUBI laikina globa:
Facebook paskyroje skelbiama skubiai ieškomą laikina globa. Dažniausiai tai būna šuniukai ar šunys, kurie niekada nebuvo skiepyti ir patekti į prieglaudą jiems labai rizikinga. Dėl to ieškome laikinos, apie mėnesį laiko globos, jog apsaugotume šunį. Jūsų namuose atliktume skiepus, ženklinimą. Jei rastumėte kampelį nabagui, sekite naujienas.

O galbūt pasirodys, kad radai tikrą draugą ir jis bus Tavo gyvenimo pakeleivis ilgam
Dėl laikinos globos gali parašyti mums žinutę arba kreiptis tel. nr. 8685 20133

Uždaryti
Prisijungti