Mes suprantam, kad šios valdžios moto yra DRAUSTI. Jei galėtumėt, turbūt uždraustumėt viską. Bet ir vėl, panašu, pradedat ne nuo to galo. Mes suprantame, kad jums reikia rinkėjų. Ypač dabar. Bet kokia kaina. Mes suprantam, kas yra reitingai. Bet mes nenorime būti pigiu triuku jūsų reitingams pakelti.

Mes suprantam, kad jūsų karjera su gyvūnais nedaug buvo susijusi. Na, daugiau gal gėlytės, mėšliukas. Jei neskaičiuosime parazitų, žinoma. Bet mes, ne pelno siekianti, savanoriška gyvūnų prieglauda, NESAME PARAZITAI. Nustebinom? Leiskit Jums papasakoti, kodėl.

Tai mes renkame, priimame, gaudome tuos, kuriuos kažkas išmetė, apleido, atsikratė. Ir ne, negauname mokesčių mokėtojų pinigų iš biudžeto. Tačiau mus „krečiate“ taip, lyg gautume. Lyg pirktumėte iš mūsų BRANGIĄ paslaugą. Bet JŪS neperkate. Vietoj to, norite mus tiesiog… UŽDRAUSTI. Gerb. Viktorai Pranckieti, uždrausdamas gyvūnų prieglaudas, neišspręsite problemos.

Jūsų parašyto skundo dėka, mus aplankė būrys institucijų. Dar niekada, jokiomis sąlygomis mūsų nelankė TIEK DAUG institucijų VIENU METU. Atvažiavo būriu, nes gi būryje visuomet NARSIAU. Apskundė mus Viktoras Pranckietis, nes kažkas jam pasakė, kad nuo mūsų SMIRDA. Nors niekada pas mus net nėra užėjęs. Apskundė nes esame, suprantate, NEPATOGŪS. Mes žinom, Seimo pirmininke! Mes daug kam esam NEPATOGŪS. Bet labiausiai tai esam nepatogūs SAU. Negi manot, kad dėl smagumo renkam, gydom, reabilituojam, į gyvenimą grąžinam tuos, kurie kitur pagalbos, greičiausiai, nesulauktų? Supraskit, dėl JŪSŲ valdžios neveiksnumo, nenorėjimo matyti ir nenoro ką nors daryti mes ir esame NEPATOGŪS. Juk tai jūs nesiimate mokyti žmonių atsakomybės, nes bijote, kad varguoliai, kurie nori ir toliau neprižiūrėti, nebaudžiami skriausti, kankinti ar tiesiog nebūti atsakingi už nieką, jūsų nebeišrinks. Juk vis dar yra pateisinama ir net gi „normalu“ nesirūpinti ir kankinti , bet „nenormalu“ rūpintis ir padėti.

Vietoj to, kad imtumėtės spręsti problemas, jūs mokate iš mokesčių mokėtojų kišenės komunalininkams, UAB‘ams kurie tonomis išveža utilizuoti nugaišusius šunis ir kates. Kitaip tariant, mokate pinigus jau tik PASEKMIŲ šalinimui. Šalinimui marinant ir utilizuojant. Galbūt jūs nežinote, kaip tai veikia, tačiau pabandysime paaiškinti – tai mes taupome biudžeto lėšas priimdami varguolius, kurie kitu atveju bastytųsi gatvėmis, būtų palikti miške, priduoti tiems patiems UAB‘ams ir galiausiai papildytų utilizuojamųjų gretas. Tačiau tie, utilizuojantys tonomis, išlaikomi iš mokesčių mokėtojų pinigų, yra geri. Tai jie yra pavyzdys.

Maisto ir Veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai mums visada primena, kad jie dar niekur tiek daug gyvūnų nematė. Ir jie nuoširdžiai nesupranta, kam gi MUMS jų tiek REIKIA? Juk galim ir neimti. Jie visada pabrėžia, kad štai miestui paslaugas teikiančio UAB‘o patalpose yra kur kas… erdviau. Ir šunų ne tiek daug… Viena inspektorių, kuri mus vis lanko, tiesiog negali pakęsti, kad pas mus TIEEEEK šunų! Ji mums siūlo įsteigti dar vieną etatą, kuris rūpintųsi kiekvieno gyvūnų bylučių (per)kabinimu ant narvų. Nes na kaip gali susigaudyti, kai narve yra trys ar keturi šunys. Ir siūlo pasimokyti iš UAB‘o, kaip reikia tvarkytis. Reiktų paskaičiuoti, kiek negyvų šuniukų sudarytų kokias, tarkim… Penkias tonas. Pasidomėkite statistika, kiek UAB‘ai ir kiti komunalininkai už mūsų visų, mokesčių mokėtojų, pinigus priduoda gaišenų utilizavimui. Skaičiai jus nustebins!

Gerb. Seimo pirmininke, mes tikrai nepykstame, kad parašėte tą skundą. Mus skundžia dažnai. Nes, kaip jau supratote, esame NEPATOGŪS. Kai kas net gi įžvelgia konkurenciją… Bet skundai mus skatina pasitempti. Mes esame nusivylę, kad apskundėte mus, nors niekad net nesate peržengęs mūsų slenksčio. Jei bent pasidomėtumėte, kaip iš tiesų gyvename ir tada kritikuotumėte… Juk buvote beveik kitoje tvoros pusėje. Gal pamačius, koks iš tiesų yra gyvenimas būti išduotiems, užeitų įkvėpimas ne tik ką nors uždrausti. Galbūt užeitų įkvėpimas, pavyzdžiui, inicijuoti privalomą gyvūnų ženklinimą. Privalomą vakcinavimą. Ir ne, privalomas vakcinavimas nuo pasiutligės nesiskaito! O gal net realias bausmes numatytumėt už gyvūnų nepriežiūrą ir netinkamą elgesį?
Atvažiuokit pas mus! Mes turim jums ką parodyti!

Ir dar. Gera žinia yra ta, kad sulaukiame ne tik skundų. Gavome didžiulę dovaną – gerą gabalėlį žemės prie mūsų prieglaudos. Jau turime ir brėžinius, kaip atrodys plaunamos šunų vedžiojimo aikštelės, atskiri pastatai šunims. Nes iš tiesų mums NEPATOGU su tiek šunų. Ir jiems nepatogu. Trūksta tik pinigų… Bet galbūt vieną dieną atsiras dar vienas ar keli geri žmonės, kurie mums padės įgyvendinti ir šias svajones. Ir gal tada bus mažiau besiskundžiančių. Atvažiuokit, Seimo pirmininke! Jei norėsit, galėsit ir kokį Margį pavedžioti.

Linkėjimai nuo Penktos kojos kolektyvo, Margių, Rikių.

Uždaryti
Prisijungti