Brodvėjui šiandien skauda. Labai.
Išsivaizduokit – kelios sangrūdos aštrių kaulų nuoplaišų pas jus viduriuose. Nemalonu? O kaip tuštinimas visišku krauju? Baisu? Niekas tikriausiai to nenorėtų pajusti ir išgyventi. Tad, KODĖL, šunims duodate kaulus???

Net gamtoje vilkai kaulų neėda… Tad kaulų nauda tai tik visiškas senovinis mitas, kaip ir “juodas gomurys” ar “viena būtina vada”.
Po daugelio diskusijų, realių pavydžių saviems savanoriams jau išaiškinom, kad šunims kaulų negalima ir mes jų jiems neduodam. Bet būna žmonių iš pašalies, kurie mano kad gali maitinti svetimus šunis kuom tik nori… Taip nutiko šį savaitgalį, kai lankytojai mūsų neatsiklausus, savo nuožiūra “pavaišino” mūsų beglobius kaulais… Esame labai pikti. Labai. Keletas šunų atsipirko tik paviduriavimu krauju, Brodvėjui teko ir pas veterinarus pabuvoti, belieka džiaugtis, kad panašu apseisim be operacijos šį kart…
Tad mielieji, bent jau mūsų prieglaudos beglobiai yra sočiai maitinami, badu nemiršta ir jų lankymo metu jiems GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA savo nuožiūra duoti bet kokį maistą, skanėtus ar pan. neatsiklausus prieglaudos savanorių. Gerbkit mūsų darbą, laiką ir visų suaukotas lėšas (Brodvėjaus stacionaras, rentgeno nuotraukos, vaistų kursas tai visiškai neplanuotos išlaidos, kurių galėjo ir nebūti.)

Ir, tikiuosi, kitą kart tiesdami savo (o ypač svetimam) šuniui kaulą gerai pagalvosite. Kelios minutės “džiaugsmo šuniui” vėliau gali skaudžiai kainuoti tiek pačiam šuniui, tiek Jūsų piniginei.

Uždaryti
Prisijungti