200 mažų šuniukų per mėnesį! Išmestų. Užkastų. Paskandintų. Numirusių nuo ligų. Suvažinėtų šalikelėse. Bent 200 tokių šuniukų kas mėnesį NEGIMSTA, nes sterilizuojame jų mamas. 60 šunų – tiek priglaudžiame kas mėnesį. Ir tai tėra suaugę šunys, kuriems ieškome namų.

O kur dar mažyliai ir ligoniai? Bet dabar apie tuos 60. Mūsų organizacija laikosi nuostatos nedovanoti nesterilizuotų kalių. Todėl sterilizuojame visas. Apie 30-40 kalyčių per mėnesį. Tai mums kainuoja bent 1600 eurų. 1600 eurų kiekvieną mėnesį sumokame už bent 200 negimusių šuniukų. Visus šunis, nepriklausomai nuo lyties dar ir skiepijame. O dabar dar turime ir ženklinti. Niekaip neišsiverčiame be 2000 eur per mėnesį. Tai yra mūsų suplanuotos išlaidos, kurias daugiau ar mažiau patiriame kas mėnesį. Bet didžiausia bėda yra ta, kad NESPĖJAME visų šunelių vežioti pas veterinarus. Kiekvieną dieną sugaištame marias laiko vien gyvūnų pervežimui maršrutu prieglauda – vet gydykla – prieglauda.

Nemąžtant gyvūnų srautams, nebeišsiverčiame be nuosavo veterinarijos kabineto. Jam jau užsakėme plyteles, kurios kainuoja 600 eur. Gavome dovanų operacinį stalą. Susitvarkėme apšvietimą. Tačiau apžiūrų lempa kainuoja 300 eur. Dezinfekuojančiam garų valytuvui reikia dar 2000 eur. Dezinfekuojanti ultravioleto spinduliuotės lempa – dar 300 eur. 2600 eur – tiek mums trūksta, kad galėtume gauti visus rekiamus leidimus ir atsidaryti vet. Kabinetą. Tuomet galėsime kviestis veterinarą į savo patalpas, ir taip galėsime padėti dar daugiau gyvūnų! Galėsime kur kas efektyviau ir pigiau atlikti būtinąsias procedūras – sterilizacijas, skiepus, ženklinimą. Šiuo metu, kada kaip niekada plūsta sergantys gyvūnai, mums tai yra neįkandama suma! Ir negalime vieną mėnesį nesterilizuoti, neskiepyti. Padėkite mums sumažinti išmetamų mažylių skaičių. Jei Jums, kaip ir mums, rūpi, kad beglobių skaičius mažėtų, padėkite mums! Pasidalinkite šiuo skelbimu, nes kiekvienas euras mums gyvybiškai svarbus!

Rekvizitai paramai:
LT10 7044 0600 0766 9611 SEB
LT49 7300 0101 0620 6608 Swedbank
Įmokos paskirtis: vet kabinetui

Uždaryti
Prisijungti