Kviečiam Jus kartu pasinerti į fantazijos pasaulį. 
„Penkta Koja“ sulaukia naujų prieglaudos gyventojų kiekvieną dieną. Dalis jų iškeliauja pas savo šeimininkus labai greitai, jei netyčia pasimeta. Kiti – pasiklydę, palikti miške, sužeisti ar tiesiog nebereikalingi, kai šeimininkai išvyksta į užsienį. Matai, užsieniui per dideli.. Kitų priežasčių begalės! O pirmosios dienos čia tokios triukšmingos ir keliančios daaaug streso. Bet jie visi pradeda laukti. Laukti tos dienos, kai ras naujus šeimininkus ir namus, atgaus pasitikėjimą žmonemis ir ras meilės. Ir mes visi laukiame tų dienų.
„Penkta koja“ su menininke Ausra Kel Photography įamžino paimtų iš prieglaudos šunų kasdienybę. Vieni prieglaudoje išbuvo kelias dienas, o kiti metus, bet dabar gyvena naujuose namuose su nuostabiais žmonėmis: Zaiza, Pepe, Doras, Lapcė ir Bourne. Nuostabūs žmonės ir dar nuostabesni šunys, kurie vienas kitą mato kitaip. Ypatingiau. Kviečiame į jų fantastikos pasaulį!

Ačiū! Rasai Dautartaitei už idėją, merginoms: Inga Kubiliutei, Gabijai Kuzavaite ir menininkei Aušra Kel Photography už idėjos įgyvendinimą.  Šaunu ir labai smagu, kad prisijungėt prie mūsų 

Uždaryti
Prisijungti